Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Odległości

Aktualności

Zwycięstwo w derbach na początek sezonu...

• autor: goszki, 2013-08-28 22:30

Na mecz do Ryk przyjechaliśmy w składzie liczącym 16 osób, natomiast MKS miał tylko podstawową 11. Spotkanie sędziował 1 arbiter. Pierwsze minuty to spokojna gra obu drużyn, lecz już ok 10 min. po strzale w dolny róg bramki i błędzie bramkarza rywali prowadziliśmy 1-0. Kolejne minuty to wyraźna przewaga naszej drużyny, to my dyktowaliśmy tempo, lecz nasze akcje były nieprzemyślane i nieskuteczne. Końcówka 1 połowy należała jednak do MKSu, przez mnóstwo błędów i niedokładnych podań, nie mogliśmy się dostać pod bramkę przeciwnika, który wykorzystał nasze błędy i po niskim dośrodkowaniu w pole karne strzelił wyrównującego gola. Do przerwy wynik 1-1, który w ogóle nas nie zadowalał. Po wielu wskazówkach trenera wyszliśmy bardziej zmotywowanie na 2 część meczu. Jak widać naprawdę się zawzięliśmy, gdyż już po niecałej minucie prowadziliśmy 2-1. Rywale z Ryk bardzo chcieli wyrównać, udało im się wywalczyć rzut karny, lecz nasz bramkarz zachował zimną krew i obronił strzał. Dalsza część spotkania to już wyraźna nasza przewaga, z bardzo wielu okazji udało nam się strzelić jeszcze 3 gole. Mecz derbowy zakończył się dla nas zwycięstwem 5 do 1. Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa, gdyż był to nasz 1 mecz w pełnym składzie po wakacyjnej przerwie. Dziękuję wszystkim za mecz i oby tak dalej;)