Aby widget pogoda funkcjonowa³ poprawnie, nale¿y wype³niæ dane w panelu administracyjnym.

Odleg³o¶ci

Aktualno¶ci

sezon 2013/14 czas zacz±æ...

• autor: goszki, 2013-08-27 23:03

Wakacyjna przerwa dobiega koñca, a wiêc czas najwy¿szy zacz±æ nasze rozgrywki ligowe. Gramy dalej w kategorii juniorów m³odszych, a wiêc rocznik 96 musia³ siê z nami po¿egnaæ. Poznali¶my ju¿ naszych rywali oraz mamy terminarz na najbli¿sze mecze. W tabeli razem z nami jest 8 zespo³ów, z których tylko 2 rywalizowa³y z nami w poprzednim sezonie, ca³a reszta to nowe dla nas dru¿yny, gdy¿ albo nie grali¶my z nimi jeszcze w ogóle, albo by³o to bardzo dawno. Zapowiada siê zatem bardzo ciekawy sezon.

Rozgrywki rozpoczniemy w ¶rodê 28 sierpnia, meczem wyjazdowym z MKSem Ryki. W poprzednim sezonie nasza walka by³a wyrównana, 1 pora¿ka, 1 remis i 1 zwyciêstwo. Niestety nie grali¶my ¿adnego konkretnego sparingu z inn± dru¿yn± juniorów, lecz jedynie parê razy z dru¿yn± seniorów. Podobnie by³o z treningami, by³a d³uga przerwa, ale kiedy siê ju¿ zaczê³y, to frekwencja na nich nie by³a najlepsza. Wiadomo, ¿e w wakacje nie zawsze ka¿dy ma czas i chêci, lecz mam nadziejê, ¿e ju¿ nied³ugo to siê zmieni. Na pewno chcieliby¶my powtórzyæ wynik 6-0 z ostatniego meczu, ale na pewno bêdzie bardzo ciê¿ko, a wszystko zale¿y od tego jakim sk³adem pojedziemy i ile chêci ze sob± zabierzemy ;) Zapraszamy wszystkich na mecz, pocz±tek o godz. 17:00.